EN UA RU

Замовлення квитків в театри Одеси

Одеська міська служба бронювання пропонує своїм кліентам послуги по замовленню и доставці квитків в театри Одеси.
Ви можете купити квитки в театр натиснув кнопку "Замовити квитки" на сторінці вибраного Вами театру або написати на адресу zakaz@odecca.ru.
Фото театрів Одеси Театри Одесси Опис театру
Одеський Театр Опери та Балету
Одеський Національний Академічнийй театр Опери та Балету

Репертуар Оперного Театру на
червень 2023 року

Одеський Театр Опери та Балету є одним з самих великих архітектурних пам'ятників України і один з самих гарних театрів в світі. Театр має італьянський фасад в стилі Барокко, вхід в стиле Ренессанс прикрашають статуї Аристофана та Еврепиди. Його портал прикрашений скульптурними групами, які алегорично зображають муз — покровительниць театру, музики, танця, комедії та трагедії,орфей що грає свою музику та херувими,які танцють і співають.Тут є бюсти Пушкіна, Гоголя, Грибоєдова и Глинки, які як би зображують поезію, комедію, драму і музику. Глядацький зал зроблен в стилі Людовика XXVI, він роскошно прикрашен лепними орнаментами з тонкою позолотою, люстрою вага якої дві с половиною тони, також інтерес викликає стеля на якій зображені сцени з творів Шекспіра.
Одеський Театр Музикальної Комедії
Одеський театр Музичної Комедії ім. М.Водяного

Репертуар Театра Музкомедії на
червень 2023 року

В репертуарі театра сьогодні є спектаклі практично всіх напрямків та жанрів музичного театра від класичної оперети до рок-опери, багаточисленні види мюзикла від бродвейскої класики до мюзикла-детектива та мюзикла в стиле джаз. Це класичні оперети - «Марица» и «Принцесса цирка» И.Кальмана, «Веселая вдова» Ф.Легара; «Жирофле-Жирофля» Ш.Лекока, мюзикли «Моя прекрасная леди» Ф,Лоу, «Дон Сезар де Базан» Є.Ульяновского, «Целуй меня, Кэт!» К.Портера, «Мишеловка» А.Журбина, «Хелло, Долли!» Дж. Хермана, «Свадьба Кречинского» А.Колкера; «Обнаженная любовь» М.Самойлова, вистава «Бал в честь короля», що присвячений Михайлу Водяному, спектаклі для дітей. Нова сучасна будівля театру,що вмущує 1300 глядачів побудована в 1981 році - сьогодні це одна з самих сучасних і технично оснащених театральних площадок Одеси
Русский драм театр в Одессе
Одеський Російський Драматичний театр ім.Іванова

Репертуар Русского Театра на
червень 2023 года

Одеський російський театр - найдавніший театр на півдні України, був побудований в 1874 році купцом А. С. Великановим, і призначався для виступів улюленної одеситами драматичної трупи відомого провінціального актора і антрепренера Н. К. Милославского. Спочатку театр мав назві по імені свого власника "Театр Великанова", але в 1875 році Великанов продав театр іншому власнику - Ф. Рафаловичу, який переіменувавйого в "РУССКИЙ ТЕАТР". Сьогодні в Одеському російському театрі ідуть спектаклі в постановці майстрів російської та української режиссури Леоніда Хейфеца і Єдуарда Митницкого, одеситів, що нині працюють в Москві та Санкт-Петербурзі - Иосифа Райхельгауза, Бориса Мильграма, Георгия Ковтуна, росьйських режисерів Анатолія Праудина, Алекія Гирби, Алексія Литвина.


Доставка квитків здійснюється тільки в готелі,що знаходяться в Одесі!


Для замовлення квитків Вам потрібно натиснути та перейти на сторінку з репертуаром обранного Вами театра в Одесі, перевірити, який спекталь пропонується на Ваши дати та написнути на кнопку "Замовити квитки". Оплатити квиток можна переказом системою платежів (Аваль Єкспресс, Вестерн Юнион).

Доставка квитків тільки в готелі,що знаходяться в межах міста Одеси.

Ціни на квитки можуть змінюватися, в залежності від спекталя, кінцева вартість квитків буде вказана в підтвержденні, яке Ви отримаєте по єлектронній пошті, після відправки заявки на покупку квитків.

Прийом заявок на придбання квитків зупиняється за 5 днів до дати вистави.

Готелі Одеси Відгуки