EN UA RU

Одеська міська служба бронювання готелів пропонує організацію екскурсій в Одесі. Ви можете замовити як екскурсію для групи так і індивідуальну, на легковому автомобілі або на мікроавтобусі.

Також для Вас відпочинок на яхті і морські прогулянки.

Вартість екскурсій в Одесі, USD.

Фото Екскурсії по Одесі Тривалість Екскурсії Вартість екскурсії за группу в USD*
Група 2-3 особи Група 4-18 осіб Група 19-48 осіб Група 49-70 осіб
Автотранспорт: Для проведення екскурсій використовуються тільки хороші іномарки: легкові Шевроле Лацетти, Тойота Авенсис, мікроавтобуси Мерседес Спринтер, Мерседес Вито, автобуси - Неоплан, Вольво, Мерседес.

Екскурсоводи в Одесі: Дипломовані екскурсоводи з досвідом роботи не менше 5 років, а як правило з досвідом більше 10 і 20 років. Російська, Українська, Англійська, Німецький, Французька, Болгарська, Турецька і інші мови.

У таблиці вказані тільки основні екскурсії, що часто замовляються. Наші екскурсовод можуть провести і різноманітні тематичні екскурсії будь-якої спрямованості, наприклад "Єврейська Одеса", "Музична Одеса", "Пушкін в Одесі", "Одеса і Опера", "Одеса і Кіно" і інші. Також можливе включення в Екскурсії відвідування будь-якого з музеїв Одеси : Археологічний Музей, Літературний Музей, Художній Музей та інші.

Забезпечуємо комплексне екскурсійне і транспортне обслуговування в Одесі!
Прийом груп в Одесі! Екскурсійні тури в Одесу на 1 день, 2 дні 3-4 і більше днів. Школярі, студенти, проживання, харчювання, транспорт, екскурсоводи.
Морська прогулянка на яхті в Одесі. Оренда яхти.Фото Прогянка на яхті Місткість, пассажирів Тип Яхти Довжина / Ширина Вартість оренди яхти в USD*
Погодинна Оренда Подобова Оренда
Оренда яхть в Одесі яхта БЛЮЗ
Яхта БЛЮЗ
до 6 человек вітрильна яхта 9м / 3,2м
80 $ 800 $
Оренда яхти в Одесі яхта Анжелікія
Яхта АНЖЕЛІКІЯ
6 - 10 человек вітрильна яхта 11,4м / 3,9м
140 $ 1400 $
Оренда яхти в Одесі яхта Гер РОбін
Яхта ГЕР РОБІН
до 12 осіб вітрильна яхта 14,5м / 3,8м
150 $ 1500 $
Оренда яхти в Одесі яхта Баварія
Яхта БАВАРІЯ
до 12 осіб вітрильна яхта 15м / 4,5м
150 $ 1500 $
Оренда катамарана Хаджибей в Одесі
Катамаран ХАДЖИБЕЙ
до 150 осіб теплоход, катамаран 37,85м / 11,56м
850 $ под запрос
Що необхідно знати вирушаючи в подорож на яхті:

Форма одежі: В першу чергу, не забудьте купальник. Для повсякденного одягу підійде спортивний костюм, шорти, футболка. Взуття має бути м'яким, на білій гумовій підошві. Туфлі на каблуках згодяться тільки на березі. Для захисту від сонця згодитися кепі. Для вітряної погоди необхідно узяти теплу білизну, в'язану шапочку, светр з високим коміром, щільні брюки, куртку або ветровку.
Необхідно взяти з собою: Звичайно ж паспорт. Для тих, хто не покладається на свій вестибулярний апарат - пігулки від укачювання і не забудьте узяти фотоапарат або відеокамеру.
Як организовано харчювання на яхті: Вартість продуктів не включена у вартість подорожі. Ви можете купити їх самі або доручити це нам. Приготування їжі на яхті лягає на Вас, або ми можемо узяти в екіпаж суднового кока( 70 долл/ день додатково) який приготує для Вас різноманітні страви з урахуванням Ваших побажань.
Як Ви потрапляєте на яхту: Наша яхта чекатиме Вас на причалі яхтового комплексу. По Вашому бажанню ми організовуємо Вам доставку від готелю, ЖД вокзалу або аеропорту.
Хто складає розклад руху яхти: Природно, Вам надається свобода вибору маршруту, за виключенням екстремальних умов. У таких випадках вибір напряму руху переймає на себе капітан.

У таблиці вказані тільки основні, яхти що часто замовляються, по Вашому запиту ми організовуємо Вам будь-які доступні в Одесі яхти і моторні катери ВІП рівня, разрахуємо вартість переходу з Одеси в Крим або Кінбурнску косу, острів Тендра або на морську рибалку.

Что входить в вартість екскурсій та в аренду яхт:

  • В вартість екскурсії включено: індивідуальний транспорт для Вашої групи та екскурсовод. Початок та закінчення екскурсії біля Вашого готелю.
  • Ціни на екскурсії і оренду яхт вказані за групу, незалежно від кількості осіб.
  • Ціни вказані за екскурії на російській / українській мові. Можливе проведення екскурсій на інших мовах(англійській + 10 $/година німецькому 10 $/година, французкій, болгарській, турецькій, польській і інших мовах під запит)
  • Ціни вказані в доларах для довідки, усі розрахунки в національній валюті.
  • Мінімальна тривалість погодиной морської прогулянки 2 години.
  • Мінімальна тривалість подобової морської прогулянки 2 дні.
  • У вартість оренди яхти не включене харчювання і напої. Ви можете принести їх самі або замовити у нас.
Готелі Одеси Відгуки